چگونه ایمیل بسازیم

برای ساخت ایمیل ساختن چه باید چه کرد
نویسنده : محمد احمدی نیا - ساعت ٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/٢٧

                            برای ساخت ایمیل ساختن چه باید چه کرد

برای ساخت ایمیل باید در سایت  http://www.yahoo.com  وارد می شویم و در بالا سمت چپ گزینه ی YAHOO! MIL  می رویم و پائین  به گزینه ی create new account می رویم و صفحه ای باز می شود به جای  first nameنام به جای  sur nameنام خانوادگی به جای   select one  famle و به جایmonth   select ماه تولد را می نویسیم و به جای day روز تولد و به جای  yearسال تولد select one کشوری که زندگی می کنید و روبه روی                      yahoo! Id and emil  آدرس ایمیل خود را می نویسیم وگزینه ی checkرا می زنیم    passwordکد ورود به ایمیل را می زنیم و re-type password کد ورود به ایمیل را دوباره میزنیم بعد از آن سوالات هستند که جوابی می دهیم که یادمان باشد چون اگر پسورد را فراموش کردیم با هما سوالات پسورد خود را بر می گردانیم بعد از آن حرف نوشته شده را در کادر  type the code shown می نویسیم و گزینه یcreate my account  را می زنیم و ایمیل شما درست می شود.

                                      برای رفتن به ایمیل چه باید چه کرد

برای رفتن به ایمیل باید در سایت  http://www.yahoo.com  وارد می شویم و در بالا سمت چپ گزینه ی  YAHOO ! MIL  می رویم و در جای  yahoo! Id آدرس ایمیل می نویسیم و در جای password رمز را می نویسیم و گزینهsign in  را میزنیم و وارد ایمیل خود می شویم .                                      

                                        برای ایمیل فرستادن چه باید کرد

برا ی ایمیل فرستادن باید در سایت  http://www.yahoo.com  وارد می شویم و در بالا سمت چپ گزینه ی YAHOO ! MIL  می رویم و در جای  yahoo! Id آدرس ایمیل می نویسیم و در جای password رمز را می نویسیم و گزینه sign in   را میزنیم و وارد ایمیل خود می شویم و بالای گزینه ی  IN BOX گزینه ی آبی رنگ به نام compose message را می زنیم  و صفحه ای باز می شود و در جایto  آدرس ایمیلی که ایمیل می خواهیم بفرستیم را می نویسیم اگر بخواهیم عکس بفرستیم گزینه ی attach files را می زنیم و در  کادر بزرگ متن ایمیل را تایپ می کنیم.


comment نظرات ()